Navigácia

Obsah

Úspech DHZ Bziny

Typ: ostatné
DHZOkresná súťaž Istebné

 Rok sa s rokom stretol a my sme sa znovu zúčastnili okresného kola hasičskej súťaže, ktorá sa konala v obci Istebné. Súťaž odštartovali naše ženy, ktorým po požiarnom útoku patrila druhá priečka s maličkým mankom na prvé miesto. Avšak do štafety dali všetko, a tak vo svojej kategórií zvíťazili a vybojovali si postup na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 22. júna v Námestove. Naši muži sa taktiež nenechali zahanbiť a po skvelom útoku a predvedenej štafete si zaslúžene odnášali krásne 2. miesto vo veľmi silnej konkurencii 23 mužstiev.

Okresná súťaž ponúkala taktiež možnosť predviesť svoje zručnosti aj v prebore jednotlivca a vybojovať si tak výkonnostnú triedu. Druhú výkonnostnú triedu si vybojovali Filip Marko a Jozef Chudiak, tretiu Michal Duraj. Za naše dievčatá sa na štart postavili Dominika Chudiaková a Petra Fejová, ktoré si vybojovali tretiu výkonnostnú triedu.

Týmto sa chceme poďakovať všetkým členom za vzornú reprezentáciu nášho zboru, ale taktiež obce Bziny. Znovu sme konkurencií dokázali, že sa právom radíme do kategórie najlepších družstiev okresu.

Náš zbor reprezentovali: Dominika Chudiaková, Lucia Marková, Dominika Otrubová, Miriam Marettová, Adela Kotúľová, Miriam Durajová ,Erika Konšťáková, Petra Fejová, Dominika Olíková, Filip Marko, Michal Duraj, Norbert Záhora, Pavo Záhora, Michal Duraj, Jozef Chudiak, Matúš Hunčaga, Ľuboš Lisík, Dominik Janák, Pavol Dančo a Peter Jakubjak.

 

Autor správy: Petra Fejová

DHZDHZDHZ


Vytvorené: 3. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 3. 6. 2019 20:38
Autor: Správce Webu