Navigácia

Obsah

Posedenie vo farskej záhrade

Typ: ostatné
Posedenie vo farskej záhrade V sobotu sa v našej obci konalo tradičné Posedenie vo farskej záhrade, ktoré sme kvôli nepriaznivému počasiu presunuli do kultúrneho domu. Toto podujatie je venované občanom našej obce, aby sa stretli, spoločne si posedeli a zabavili sa.

V kultúrnom programe vystúpili talentované deti z našej obce, huslistky Lada Violin, Spevácke duo Škovránok a dychová hudba Tvrdošanka. Zábava pokračovala do rána. Súčasťou podujatia bola aj bohatá tombola, ktorú tvorilo 55 zaujímavých cien.

Pre účastníkov bolo pripravené okrem kultúrneho programu aj občerstvenie.

Ďakujem sponzorom a všetkým, ktorí pomohli pri organizácii, ako aj šikovným žienkam, ktoré napiekli chutné koláčiky.


Vytvorené: 22. 8. 2022
Posledná aktualizácia: 22. 8. 2022 8:02
Autor: Správce Webu