Navigácia

Obsah

Jasličková pobožnosť 2013

Typ: ostatné
Jasličková pobožnosť 2013 Jasličková pobožnosť na Bzinách sa už stala tradíciou a bez nej by sme si Vianoce ani nevedeli predstaviť.

Tešia sa na ňu deti, ale aj dospelí. Myslím si, že nie len spestrí vianočné sviatky, ale veriaci si môžu zároveň pripomenúť narodenie malého dieťaťa v Betleheme. Tento rok sme si narodenie malého Ježiška - túto veľkú udalosť – opäť pripomenuli na sviatok Božieho narodenia. Deti z folklórneho súboru Bzinček si pod vedením p. Mokošovej a Málikovej pre svojich najbližších pripravili zaujímavý program.“

 Deti si pripravili básne, piesne i koledy. Počas vystúpenia deti zaspievali a zahrali aj na ľudových nástrojoch. Nechýbala hra na harmonike, na gitare a p. Máliková sprevádzala spev detí aj hrou na husliach

Na jasličkovej pobožnosti sa zúčastnilo veľké množstvo veriacich. Účinkujúcich obdarili dlhotrvajúcim potleskom. Na záver si všetci zúčastnení spolu s deťmi zaspievali známu vianočnú pieseň Tichá noc.

Po skončení celého programu sa p. Pápežová v mene veriacich poďakovala deťom aj ich vedúcim za ich ochotu a snahu pri nácvikoch a taktiež pekné vystúpenie. Potom sme sa všetci spoločne pomodlili.

Cieľom tejto jasličkovej pobožnosti bolo, aby aspoň na malú chvíľu zostúpilo nebo na túto zem.


Vytvorené: 13. 2. 2017
Posledná aktualizácia: 18. 3. 2017 3:53
Autor: Správce Webu