Navigácia

Obsah

3. ročník stolnotenisového turnaja

Typ: ostatné
3. ročník stolnotenisového turnaja pri príležitosti 30. výročia založenia organizovaného stolného tenisu v Bzinách.

V sobotu 31.08.2013 usporiadal OŠK Bziny  3. Ročník stolnotenisového turnaja  v štvorhrách  pri príležitosti 30. výročia  založenia organizovaného stolného tenisu v Bzinách.

Turnaj mal už tradične veľmi dobrú úroveň nielen po organizačnej stránke, ale aj po športovej. Zúčastnili sa ho hráči a hráčky          z Novej Dubnice, Dlhej, Lokce, Vasiľova, Martina,  Bieleho Potoka a Dolného Kubína, Brezy a z OŠK Bziny. Pohár pre víťaza vybojovala dvojica Bartoš Paľo-Sklarčík Karol z Lokce. Prvé tri mužstvá získali medaily, mužstvá po 10. miesto boli odmenené vecnými cenami.

Účastníkov tradične privítal a s priebehom turnaja ich oboznámil predseda STO OŠK Bziny Peter Beňuš.

Hlavný rozhodca turnaja bol Jozef Pšenák, rozhodca licencie B.

Administrátorom turnaja bol Norbert  Molnár.

Turnaj prebiehal vo veľmi dobrej, priateľskej atmosfére. Hráčov burcoval k výborným výkonom rozvoniavajúci  guláš, dobré vínko a iné tekuté dobroty.  Hlavný kuchár bol Jozef  Duraj s asistentom Robom Kajanom. Sponzori   podujatia boli: Autoškola Beňuš, Hydroekol Dolný Kubín, Obecný úrad Bziny.

Výsledky:  1. Bartoš Paľo – Sklarčík Karol           OŠK Lokca