Obsah

Deň matiek - Bziny 2018

Typ: ostatné
Deň matiekDruhá májová nedeľa už tradične patrí všetkým mamám. Tento rok sme si Deň matiek pripomenuli v nedeľu 13. mája. Byť mamou, či už fyzickou alebo duchovnou je najkrajšie povolanie v živote každej ženy. Matka a otec, ktorí privítajú na svete nový život, tým spolupracujú s Bohom na veľkom diele stvorenia. Toto poslanie je krásne a náročné zároveň.

Deň matiek je špeciálny čas, povedať našim mamám ako ich máme radi, čo pre nás znamenajú a vyjadriť im našu vďačnosť za všetko, čo pre nás urobili!

Ďakujeme všetkým mamách za ich lásku a obetavosť a na príhovor našej Nebeskej Mamy im vyprosujeme, aby boli vždy naplnené dobrom, radosťou, nádejou, a aby vždy prinášali život, život fyzický aj duchovný!
Oslavy dňa matiek sme na Bzinách začali príhovorom starostu obce PhDr. Jána Beňuša. Potom so svojim programom pre mamičky a staré mamy vystúpili naše deti, ako aj súbor Bzinček senior. Na záver svoj program piesní predviedli hostia.
Po programe nasledovalo občerstvenie a voľná zábava, pri ktorej sa mohli mamičky nielen pozhovárať, ale asi aj spolu pri dobrom vínku zaspievať... Pre každú mamičku bol pripravený aj malý darček v podobe svietnika, ktorý im bude pripomínať tento milý sviatok.

Vytvorené: 13. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 13. 5. 2018 21:20
Autor: Správce Webu